Jūsu grozā
0 prece(s)
 
Preču kategorijas
Velosipēdi
Izpārdošana
Datortehnika
Jauni datori
Lietoti datori
ReNew datori
Datoru komponentes
Tīkla produkti
 
- Bezvadu tīkla iekārtas
 
 
- Wifi usb adapteri signāla pastiprinātāji
 
 
- Wifi antenas
 
 
- IP kameras
 
 
- Tīkla kartes
 
 
- Tīkla adapteri
 
 
- Komutatori (Switch)
 
 
- Piederumi komutatoriem
 
 
- KVM Komutatori (KVM Switch)
 
 
- Bluetooth adapteri un piederumi
 
 
- Printeru serveri
 
 
- IP (VoIP) Telefonija
 
 
- Tīkla kabeļi un paneļi
 
 
- Citi tīkla produkti
 
 
-
 
Mobīlie telefoni un aksesuāri
Biroju tehnika
Mājsaimniecības preces
Lielā sadzīves tehnika
Mazā sadzīves tehnika
Skaistums un veselība
Fotoaparāti un videokameras
Televizori
Audio, Video tehnika
Apgaismojums
Sports, tūrisms, atpūta
Spēļu zona
ReNew portatīvie datori
Lietoti monitori
Lietoti PC komplekti
Lietoti Portatīvie datori
Lietoti serveri
Lietotas daļas
Programmatūra
Valūtas
Jaunums
Ink ActiveJet AH-361 | Color | 15 ml | Refill | HP C9361EE
Ink ActiveJet AH-361 | Color | 15 ml | Refill | HP C9361EE
25.15 €
   
Kontakti

 "Mshop.lv"

Ganību dambis 24D, Rīga, LV-1005
 

Darba laiks no 09:00 - līdz 18:00 pirmdiena - piektdiena


Sestdiena - Svētdiena : brīvdiena

pasūtījumu pieņemšana bez brīvdienām

Veikals:
Tel.: +371 67 33 16 44
Mob.: +371 20 888 777

 e-pasts: mShop@inbox.lv

Servisa pakalpojumi :
Tel.: +371 20777667

 
Facebook
Sākums Jauni produkti Atlaides Piegādes veidi Kontakti
Sākums Tīkla produktiPiederumi komutatoriem
 
Nosaukums: D-Link 1-Port MiniGBIC to 1000BaseSX Transceiver
Cena: 53.41 €
Kods: DEM-311GT
Ražotājs: D-LINK
Apraksts: Producer: D-Link;
Product class: Switch accessories;
Type: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC) ;
Additional information: Max range with multimode fibreoptic cable 62.5 - 220m, Max range with multimode fibreoptic cable 50 - 550m, Module voltage 3.3V;
Used in:: all switches and modules with MiniGBIC/SFP port;
More info: www.dlink.com


 
         
 
Kā iepirkties | Garanija un saistību atruna | Interneta veikals izstrādāts web-studijā"ATAKA" uz "shop2you"CMS. 2018
Salidzini.lv logotips